• 0 (212) 471 28 28
  • Tevfikbey Mh. Muammer Aksoy Cd. Akkuş Sk. No:1 Küçükçekmece İstanbul/Türkiye

Hakkımızda

İstanbul şehrini her ne nedenle ziyaret ederseniz edin Air Boss İstanbul Hotel sizin heyecan verici kaçamağınız olacak. Değer, konfor ve rahatlığın ideal bir karışımını sunan otel, siz değerli misafirlerimiz için tasarlanmış bir dizi olanakla bütçeye uygun bir ortam sunar.
İstanbul ‘un en önemli ulaşım yollarından Basın Ekspres yolunun yanı başında yer alan Air Boss İstanbul Hotel, konumu itibariyle CNR Fuar Merkezi, İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, Wedding World, Mall Of İstanbul ve daha birçok alışveriş ve iş merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Ayrıca Basın Ekspres bağlantısı üzerinden yeni İstanbul Havalimanı ‘na hızlı ulaşım imkanı sunmaktadır.
Air Boss Hotel’in odalarında klima ve konuklar için ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet bulunmaktadır. Air Boss Hotel, konuklarına oda servisi ve concierge gibi imkanlar sunmaktadır. Ayrıca açık büfe kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. İstanbul’u keşfetmekle ilgileniyorsanız, Sultan Ahmet Cami, Ayasofya, Kariye Müzesi (Chora Kilisesi), Türk ve İslam Eserleri Müzesi (Türk ve İslam Eserleri Müzesi) ve İstanbul Modern Müzesi gibi sanat müzelerinden en az birini ziyaret edin.
Air Boss Hotel’de konforunuz ve memnuniyetiniz önce gelir ve sizi İstanbul’da ağırlamayı dört gözle bekleriz.